Ātra durvju atvēršana slēdzeņu salūzšanas gadījumā

Iestrēgušas mājokļa durvis – ko darīt? Iesakam izsaukt meistaru, tas ātri atvērs Jūsu durvis.

Durvis mums kalpo, kā drošības siena, kas pasargā no ielaušanās draudiem, taču brīdī, kad paši vairs netiekam pa tām iekšā – durvis kļūst par mūsu problēmu. Tādos brīžos saprotam, ka, izvēloties drošas durvis pret zagļiem, neesam padomājuši, kā paši pa tām iekļūsim, ja tās iestrēgs vai nejauši aizslēgsies. Tādos brīžos palīgā nāk profesionāli durvju atvērēji, kuri spēj atšķetināt jebkuras slēdzenes mehānismu un atrast veidu, kā atvērt pat ugunsdrošas metāla durvis.

Saudzīga un kvalitatīva durvju atvēršana : https://atslegumeistars.lv/durvju-atversana/


Durvju iestrēgšana var pārsteigt ik katru no mums. Neatkarīgi no tā, vai mājoklim ir metāla vai koka durvis, vai tām ir viena vai vairākas slēdzenes, jebkurām durvīm un atslēgām rodas dabīgais nolietojums, kā rezultātā durvis sāk “niķoties” līdz kādā brīdī iestrēgst pavisam. Tāpat neesam pasargāti no tādām situācijām, kā durvju aizslēgšanās no iekšpuses vai atslēgas pazaudēšana. Kā rāda ikdienas prakse, situācijas, tāpat kā durvis, ir ļoti dažādas. Taču, neatkarīgi no tā, kāds ir bijis durvju iestrēgšanas vai aizciršanās iemesls, mūsdienās durvju atvēršanas profesionāļi prot atrast ļoti saudzīgas metodes, kā durvis ne tikai atvērt, bet izdarīt to tik uzmanīgi, lai atvēršanas laikā neciestu durvis un to ailes. Brīdī, kad iestrēgst durvis, mēs parasti paspējam jau izdomāt divus soļus uz priekšu un sākt plānot jaunu durvju iegādi, jo pirmā asociācija ir lauznis un mehāniska ielaušanās, uzlaužot un izsitot slēdzenes. Bet, kā izrādās, mūsdienu instrumenti ļauj atvērt durvis, veicot vien sīkus ieurbumus durvīs vai neatstājot nekādus acīmredzamus defektus.

Protams, daudz ko nosaka arī izvēlēto durvju materiāls un slēdzenes sarežģītība, taču, ja durvju atvēršanai tiek pieaicināti zinoši speciālisti, kas šim uzdevumam pievēršas ar analītisku domāšanu un pacietību, tad atrastais risinājums būs gana saudzīgs, lai durvis pēc to atvēršanas būtu joprojām darba kārtībā.

Durvju atvēršanas laikā speciālisti var noteikt arī durvju iestrēgšanas cēloni un ieteikt risinājumus, kā durvis salabot, lai tās neiestrēgtu arī turpmāk. Visbiežāk durvīm nepieciešama slēdzenes nomaiņa vai eņģu pieregulēšana, bet, ja problēma bijusi lielāka, tad dažreiz ieteicama arī pilna durvju apkope. Bet uzlabojumi, kas būs jāveic pēc durvju atvēršanas, noteikti izmaksās daudz mazāk, kā durvju pilnīga nomaiņa, tādēļ durvju atvēršana noteikti jāveic profesionāļu vadībā. Atverot durvis ar profesionāliem instrumentiem, tās netiks sabojātas un varēsiet tās turpināt izmantot arī pēc šī neveikmīga atgadījuma.

1 Comment

Post A Comment